Justinas Malinauskas

Vedėjas

Mūsų komanda

Susipažinkime

Skubu prisistatyti – esu iliuzionistas (magas) Justinas. Sveikinu Tave! Jeigu Tu skaitai šį sakinį, reiškia ieškai savo renginiui įdomios ir linksmos pramogos. Kuriu magiškus triukus kartu su žiūrovais ir tai mes darom žiauriai linksmai! Štai 4 faktai apie magijos pasirodymą:

  • – Magijos pasirodymas, kurį atlieku – tai magijos meno ir stand-up comedy derinys. O tai reiškia, kad visas pasirodymas yra laaabai nuotaikingas ir žiūrovai ne tik stebės magiškus triukus, bet ir nuolatos juoksis ir šypsosis (dešinėje esantis filmas yra būtent apie tai).
  • Magijos pasirodymas – tai interaktyvi pramoga. Viso pasirodymo metu palaikau dialogą su žiūrovais, į kiekvieną triuką įtraukiu bent po kelis dalyvius, kurie patys tampa iliuzionistais.
  • Mūsų kartu kuriamas magijos pasirodymas – tai “new school of magic”. Jokių balandžių, jokių žongliravimų kortomis skambant muzikai, jokių klounų. Tai pasirodymas, kuriame žaidžia improvizacija ir yra palaikomas šiltas ryšys su žiūrovais.
  • Triukus atlieku tiek su klasikiniais daiktais: kortos, virvės, minkšti kamuoliukai, tiek su kasdieniais daiktais: monetos, vokai, super paslaptinga dėžutė su dar labiau super paslaptinga spyna, markeriai, kuriais kartu su svečiais piešiame šedevrus, kurie kada nors kabės Luvre ar Pompidou muziejuje ir kitais…

Prieš ketverius metus susapnavau pranašišką sapną. Mikrofonas po magijos pasirodymo prilipo prie rankos… ir niekaip negalėjau jo paleisti…
… pabudau ir nusprendžiau.

Vesiu.

Renginius. Taip, kaip moku – linksmai, interaktyviai ir su daug improvizacijos. Nuo to laiko esu du viename: iliuzionistas ir vedėjas. Esu vedęs, vedu ir vesiu:

  • linksmiausius įmonių gimtadienius;
  • „rimtai“ smagias konferencijas;
  • stebuklingus teminius magijos vakarus;
  • visas šventes, kuriose yra linksmai laiką norinčių praleisti žmonių.

Susisiekite su mumis

Klientai

IBM
Delfi
ReMax
Omnitel
Bitė
SEB
DNB
Neste Oil
Lietuvos geležinkeliai
Kempinski
TNT
Vilniaus „Žalgiris“

Rekomenduoja

Renginių vedėjas Mindaugas Krasauskas

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Mūsų komanda